Gaming

Wnętrze komputera Artrel z podświetleniem RGB

Komputer na zamówienie

Oferujemy montaż komputerów stacjonarnych i pomagamy w doborze podzespołów. Składane komputery z reguły są tańsze i lepsze niż gotowe zestawy. U nas możesz liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów.

Motto naszej firmy to “sztuka niezawodności”. Stawiamy szczególny nacisk na to, żeby dostarczony do Ciebie sprzęt spełniał w 100% Twoje oczekiwania i żeby służył Ci przez lata. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zaspokoić jego wszystkie informatyczne potrzeby 🙂

Stwórz własną konfigurację
Zapytaj o komputer dla siebie

0 +
zbudowanych komputerów
0 +
fanów marki - sprawdź
0 roku
nieprzerwanie na rynku
Zespół Artrel

Zespół

Członkowie naszego zespołu mogą pochwalić się wyższym wykształceniem elektronicznym. Nieustannie śledzimy rynek sprzętu komputerowego i mamy już na koncie dziesiątki zbudowanych maszyn. To wszystko sprawia, że możesz być pewien/pewna, że znamy się na rzeczy.

Wydajność zasilaczy Artrel

Jakość

Wszystkie podzespoły używane do budowania naszych komputerów pochodzą od znanych producentów. Posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Nie musisz obawiać się o to, że wątpliwej jakości zasilacz doprowadzi do pożaru czy że Twój rachunek za prąd diametralnie wzrośnie.

Wnętrze komputerów Artrel

Przemyślane konfiguracje

Komputery skonfigurowane są w taki sposób, żebyś nie musiał/a płacić za coś, czego nie potrzebujesz. Używamy procesorów i kart graficznych najnowszych generacji. Przy projektowaniu naszych komputerów, zwracamy szczególną uwagę na to, żebyś otrzymał/a produkt najwyższej klasy.

Raport OCCT testów komputerów Artrel

Dokładne testowanie

Każdy komputer przed wysyłką do klienta poddawany jest długotrwałym stress testom. Dzięki temu upewniamy się, że wszystkie komponenty działają prawidłowo nawet przy maksymalnym obciążeniu, a Ty masz pewność, że nic się nie zepsuje.

Jak długo trzeba czekać na realizację zamówienia?

Komputer dostarczymy do Ciebie w przeciągu 5-7 dni roboczych. Czas ten jest uzależniony od dostępności podzespołów i ilości zamówień jakie w danym okresie realizujemy.

Czy produkty objęte są gwarancją?

Tak. Na składane przez nas zestawy komputerowe udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Dodatkowo, każdy z podzespołów użytych do budowy komputera jest nowy i posiada gwarancję producenta.

Czy złożony komputer po otrzymaniu jest gotowy do użycia?

Otrzymujesz od nas komputer zmontowany i dokładnie przetestowany. Na komputerze zainstalowany i aktywowany jest również system operacyjny. Jedyne co musisz zrobić przed pierwszym uruchomieniem to otworzyć obudowę i wyjąć z niej pianki zabezpieczające włożone na czas transportu.

Jakie są dostępne formy płatności?

Zamówienie możesz opłacić przelewem tradycyjnym. Przyjmujemy również płatności elektroniczne (szybki przelew, BLIK, karta płatnicza, raty) za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Istnieje także możliwość płatności za pobraniem, po wcześniejszym wpłaceniu zaliczki w wysokości min. 30%.