Software

Produkcja oprogramowania

Zajmujemy się produkcją aplikacji webowych oraz desktopowych z użyciem platformy .NET. Oferujemy kompleksową obsługę projektów jak również wsparcie w ich realizacji.

Tworzymy nowoczesne, responsywne strony internetowe oparte na WordPressie wraz z autorskimi rozwiązaniami technicznymi.

Strony internetowe

Jak to się odbywa?

Planowanie
W pierwszej kolejności chcemy poznać dokładnie Twoje wymagania. Niezależnie od tego czy interesuje Cię prosta strona internetowa czy skomplikowany system dla Twojej firmy, przygotuj się na to, że będziemy zadawać dużo pytań 🙂 Dzięki temu finalnie otrzymasz produkt, który jest idealnie dopasowany do Ciebie lub Twojego biznesu.
Projekt
Przedstawimy Ci naszą wizję realizacji projektu. Zaprezentujemy przykładowe grafiki i sposób w jaki system będzie funkcjonował. Na tym etapie przyjmujemy wszelkie uwagi - im więcej przekażesz nam informacji na temat tego co Ci się podoba, a co wymaga poprawy, tym łatwiej i szybciej dojdziemy do ostatecznego kształtu systemu.
Wdrożenie
Gotowy system pomożemy Ci wdrożyć na środowisko produkcyjne. Dysponujemy własnymi serwerami, dzięki czemu możemy zaoferować Ci kompleksową usługę - od koncepcji do zainstalowania strony czy aplikacji w sieci, skonfigurowania domeny, bazy danych i certyfikatów.