Usługi programistyczne

Usługi programistyczne

Jesteśmy partnerem technologicznym Twojej firmy. Świadczymy usługi z zakresu tworzenia dedykowanych aplikacji i rozwiązań w języku C# .NET/.NET Core na indywidualne zamówienie klienta. Tworzymy serwisy internetowe oraz aplikacje desktopowe. Specjalizujemy się w optymalizacji projektów. Dysponujemy własnymi serwerami w chmurze, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową usługę zaprojektowania oraz utrzymania Twojego nowego systemu.

Zapytaj o rozwiązanie dla Ciebie

Daj nam znać czego potrzebujesz, a przygotujemy dla Ciebie wycenę indywidualnego rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb.

Wykorzystywane technologie

Stała współpraca

Jesteśmy otwarci na stałą współpracę w zakresie programowania serwisów, aplikacji webowych i desktopowych w języku C# .NET/.NET Core. Wynajmujemy naszych programistów do projektów ograniczonych czasowo lub na stałe. Gwarantujemy 100% obłożenia stanowiska - w przypadku urlopów zapewniamy zastępstwo za każdą osobę.

Produkty własne

Stale pracujemy nad własnymi rozwiązaniami produktowymi. Już niebawem w naszej ofercie aplikacja do zarządzenia sieciami sklepów dla małyhch i średnich przedsiębiorstw. Apliakcja zapewniać będzie kontrolę nad obortem, marżą, pracownikami, dokumentami, możliwość przeglądania statystyk i generowania raportów oraz wiele, wiele więcej. Napisz do nas i zapytaj o szczegóły.